Načítám...KANCELÁŘ

PRAHA 2
NOVÉ MĚSTO+420 605266094

primestak@primestak.cz


MÍSTO, ČAS PŘEDÁVÁNÍ

PRAHA 11
CHODOVna vedoucí bude zaslán emailem

7:30 | 16:30


MÍSTO, ČAS PŘEDÁVÁNÍ

PRAHA 11
OPATOVna vedoucí bude zaslán emailem

7:45 | 17:00


KAŽDÝ TURNUS JINÉ DOBRODRUŽSTVÍ

MINI CAMP

LZE PŘIHLÁSIT JEN OPATOV | PROSEK | NYNÍ DĚTI i od 3. LET!

NAŠE DOBRODRUŽNÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO NEJMENŠÍ JSOU OSVĚDČENÉ podle nejoblíbenějších témat z minulých let.

KAŽDÝ TURNUS a DEN JE JINÝ pro děti od 3 do 6-ti let po celé léto.

V ceně teplý oběd, pitný režim

Zašlete nám DOTAZ na cenu 3+ turnusů nebo nám zavolejte na tel.. 605266094

Děti jsou rozdělené podle věku 3 – 6 let

Aktivity jsou navržené tak, aby byly specifické pro věk, správně podporovaly rozvoj a pozitivní vztah k nejrůznějším aktivitám, sportu a zdravou soutěživost.

Program připravují a následně jsou vedoucími/instruktory zkušení a odborně vyškolení volnočasoví pedagogové s kvalifikací dosažitelné certifikátem MŠMT | VDD – vedoucí dětského kolektivu | ZZA – zdravotní zotavovací akce se vzděláním Střední pedagogické školy, Pedagogické fakulty nebo Fakulty tělesné výchovy a sportu.

Změna programu vyhrazena


UNICORN & ELFOVÉ

PO STOPÁCH BÁJNÉHO JEDNOROŽCE

4. – 8. 7. 2022

Hledáme statečné holky a kluky, kteří nám pomohou zahránit bájného jednorožce. Čeká Vás mnoho nástrah, při kterých se setkáte s hodnými Hobity, kteří vás povedou dobrodružnou cestou plnou úkolů a se schovanými Elfy. Jednorožce však může zachránit pouze nejodvážnější.
Přihláška

ZA PIRÁTY DO KARIBIKU

HONBA ZA POKLADEM

11. – 15. 7. 2022

V odlehlých oceánských vodách, kdesi u bájného poloostrova, se skrývá obrovský poklad. Staneš se odvážným vůdcem a vydáte se společně na nebezpečnou pouť za pohádkovým bohatstvím. Úloha to nebude jednoduchá, neboť na vás budou hojně útočit piráti. Před bájným pokladem totiž číhá obrovitá loď, se kterou se vypořádají jen ti nejlepší!
Přihláška

HURÁ DO MIRÁKULA

CESTA INDIÁNSKÝCH CTNOSTÍ

18. – 22. 7. 2022

Staň se Indiánkou nebo Indiánem! Než se vydáš za dobrodružným hledáním pokladu, který střeží duchové starých Indiánů, naučíš se novým dovednostem, vyrobíš si indiánský náhrdelník a upleteš si čelenku. Bandité se budou chtít zmocnit tajné mapy k pokladu. Budeš muset zdolat spoustu úkolů. Projdeš územím banditů a získáš legendární poklad?
Přihláška

SAFARI & JURSKÝ PARK

ÚTĚK Z OSTROVA DINOSAURŮ

25. – 29. 7. 2022

Máš dobrodružnou povahu a rád/a se bojíš? Vydej se s námi na tajuplný ostrov. Zde dobrodružství teprve začíná. Časem totiž zjistíš, že ostrov není osamělý, jak se zprvu zdá. Ostrov je osídlen dinosaury a jakmile ucítí kořist, začnou mít hlad. Nepřestávej se pořádně dívat kolem sebe. Dinosauři mohou být kdekoliv. Čeká tě spousta kvízů a hádanek, abys mohl/a opustit tento ostrov.
Přihláška

UVIDÍŠ SPIDER MANA

SPIDER MAN

1. – 5. 8. 2022

Jeden kluk po kousnutí pavoukem začne mít nadlidskou sílu a pavoučí dovednost kamkoliv vylézt a stane se strážcem dobra. Spider Mana čeká velká zkouška. Jaká a zvládne dál pomáhat lidem? Naučíš se novým dovednostem, o kterých se ti ani nesnilo! S námi se naučíš rychlosti, bystrosti, obratnosti jako PRAVÝ SPIDER MAN A SPIDER WOMAN!
Přihláška

GARFIELD versus MIKEŠ

PO STOPÁCH KOCOURA MIKEŠE

8. – 12. 8. 2022

Kdo by neznal Garfielda a kocoura Mikeše? Nejsou to jen tak obyčejní kocouři, jakého máš třeba doma. Mikeš nejenže nosí boty a chodí po dvou jako člověk, ale oba dva mluví lidskou řečí! Tentokrát se Mikeš bude muset setkat s líným Garfieldem, kterého bude muset naučit práci a nelenošit. Garfield se ale nedá a začne dělat naschvály, aby mohl dál vylehávat na gauči. A proto Mikeš hledá pomocníky. Staň se jedním z nich. Zažiješ dobrodružnou cestu za Mikešem!
Přihláška

PUTOVÁNÍ ZA MAMUTY, TYGŘICÍ A DALŠÍMI KAMARÁDY

DOBA LEDOVÁ

15. – 19. 8. 2022

Víš, jak vypadali první lidé a úžasná pradávná zvířátka? Vydáme se na neuvěřitelně zajímavou cestu do poslední doby ledové, kdy byla část Země pod ledem a mrazivou pustinou se potulovali děsiví tvorové A ČTVEŘICE kamarádů. Víš jací? Mamut... Známou čtveřici kamarádů překvapí neobyčejné dobrodružství: pravěké přesouvání kontinentů. Jako kdyby nestačilo, že putují na ledové kře nekonečným oceánem, padnou do zajetí hrůzostrašné pirátské tlupy. S pomocí šavlozubé tygřice a smečky damanů se pokusí vzbouřit. Dokážou se osvobodit? Vydej se s námi na cestu za kamarády do doby ledové!
Přihláška

OSLAVUJEME KONEC PRÁZDNIN

DOBRODRUŽSTVÍ V DŽUNGLI S TARZANEM

22. – 26. 8. 2022

Znáš opičího kluka Tarzana? V zelené džungli Afriky žije mnoho zvířátek: silných slonů, dravých leopardů i goril. Opice Kala se ujme Tarzana a vychová ho jako člena tlupy. Tarzan ví, že se od opic liší. Víš čím? Tarzanův život se úplně změní, když se v džungli objeví...Víš kdo? Pak se Tarzanův život úplně změní. Zažij únik z džungle, nebude to jednoduché. Ty to ale zvládneš!
Přihláška

ČASTÉ DOTAZY

OTÁZKY A ODPOVĚDI | ROZKLIKNĚTE +


 • ZEPTEJTE SE NÁS, ODPOVÍME OBRATEM. NEBO NÁM ZAVOLEJTE NA TEL. 605266094.
 • CO MUSÍ MÍT DĚTI S SEBOU?
 • V KOLIK HODIN RÁNO SE DĚTI PŘEDÁVAJÍ, ODPOLEDNE VYZVEDÁVAJÍ, A KDE ? VYZVEDÁVÁTE DĚTI U METRA?
 • JAKÉ SLEVY NABÍZÍTE ?
 • NABÍZÍTE PŘÍSPĚVKY ?
 • VEDOUCÍ, BEZPEČNOST A DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ
ZEPTEJTE SE NÁS, ODPOVÍME OBRATEM. NEBO NÁM ZAVOLEJTE NA TEL. 605266094.
CO MUSÍ MÍT DĚTI S SEBOU?

Zřetelně označte dětem oblečení, obuv a respirátor celým jménem.

 • Děti musí mít respirátor (+náhradní)
 • 2x Svačinu
 • Láhev 0, 7 l s vodou (ne slazené nápoje)
 • Sportovní nebo pohodlné oblečení
 • Sportovní nebo  pevnou obuv (ne pantofle, žabky)
 • Kšiltovku
 • Opalovací krém
 • Plavky v den návštěvy koupaliště
 • Ponožky protiskluzové v den návštěvy Jumparku nebo cca 60 Kč na jejich zakoupení
 •  Kapesné na výlety na pohlednici, zmrzlinu apod.

  2x VÝLET & FREEX JUMPING ARÉNA 9D V ŘÍČANECH & EXKLUZIVNÍ TAJEMNÁ CELOTÁBOROVÁ HRA V AMERICE & KOUPALIŠTĚ VČETNĚ DOPRAVY & TEPLÝ OBĚD V CENĚ!

Podle ministerstva zdravotnictví ČR musí mít všichni účastníci před začátkem letního příměstského tábora vyplněný formulář Potvrzení o bezinfekčnosti.

POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI_Tábor

 • City Camp

+ protiskluzové ponožky nebo 50 Kč na jejich zakoupení v aréně

 • App Camp

+ mobilní telefon

+ nabíječku

 • Parkour Camp

+ protiskluzové ponožky (nelze je zakoupit na příměstském táboře)

+ sportovní oblečení a obuv

 • MINI Camp

+ děti do 5-ti let si přinesou náhradní oblečení na převlečení (především spodní prádlo, tričko)

V KOLIK HODIN RÁNO SE DĚTI PŘEDÁVAJÍ, ODPOLEDNE VYZVEDÁVAJÍ, A KDE ? VYZVEDÁVÁTE DĚTI U METRA?
JAKÉ SLEVY NABÍZÍTE ?

Přihlašte dítě/děti ještě dnes a ušetřete za příměstský tábor!

100 Kč za každé další dítě – sourozenecká sleva*

100 Kč za dítě a další turnus

AKCE 100 Kč ZPĚT při doporučení kamaráda/kamarádky**

**Podmínkou je nejen přihlášení, ale i zaplacený tábor.

*Podmínkou je včasná úhrada

NABÍZÍTE PŘÍSPĚVKY ?

Žádnou rodinu neodmítneme  kvůli neschopnosti momentálně platit. Po přezkoumání rodinné situace nabízíme splátkový kalendář.

Na všechny naše tábory s pohybovou aktivitou nabízejí zdravotní pojišťovny příspěvek 500 až 1000 Kč. Vyplněný formulář od Vaší zdravotní pojišťovny nám k potvrzení zašlete emailem na primestak@primestak.cz nebo poštou na adresu Monika HAVELKA – PŔÍMĚŠŤÁK, Ječná 39A, 120 00  Praha 2 – Nové Město. Formulář Vám potvrdíme a zašleme zpět nebo bude k vyzvednutí na uvedené adrese.

Někteří zaměstnavatelé přispívají na příměstské tábory, sportovní nebo volnočasové  aktivity dětí svým zaměstnancům plnou výši. V přihlášce do poznámky uveďte IČO zaměstnavatele a text. Po zaplacení příměstského tábora nelze zpětně měnit název odběratele na faktuře.

VEDOUCÍ, BEZPEČNOST A DODRŽOVÁNÍ PŘEDPISŮ

Jaká jsou kritéria na vedoucí/instruktory a jaký druh školení absolvují?

Na našich táborech jsou zkušení vedoucí. Věříme, že každý z nich bude vzorem pro naše táborníky, a že je naučí základním hodnotám – respektu, odpovědnosti a poctivosti.

Všichni vedoucí jsou pečlivě prověřování a vybíráni na základě:

 • zkušeností, dovedností a požadovaných schopnostech
 • certifikace a vzdělání
 • charakteru
 • nadšení

Vedoucími jsou zkušení a odborně vyškolení absolventi Střední pedagogické školy, Pedagogické fakulty nebo Fakulty tělesné výchovy a sportu/sportovní, volnočasoví pedagogové s kvalifikací dosažitelné certifikátem MŠMT, VDD – vedoucí dětského kolektivu a ZZA – zdravotní zotavovací akce.

Všichni vedoucí a instruktoři se účastní povinného a komplexního předtáborového školícího programu, který pokrývá všechny požadavky kladené na pozici vedoucí, instruktor nebo zdravotní dozor. O školeních první pomoci a bezpečnosti, kterých se naši zaměstnanci účastní, se vede protokol. Obsahem školení je nauka první pomoci, reakce na mimořádné události. Dále obsahem je znalost principů pozitivního rozvoje dětí a mládeže, táborových standardů, příprava programů a  táborových her.

Společnost má uzavřenou Pojistnou smlouvu pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku. Úrazové pojištění si rodiče sjednávají sami. Naše společnost neřešila doposud žádnou pojistnou událost.

Všichni vedoucí a instruktoři se už na vaše děti těší!

Jak bezpečné jsou Vaše příměstské tábory?

Všechny příměstské tábory jsou pod vedením kvalifikovaných vedoucích, kteří prošli velmi přísným souborem standardů, které jsou zaměřené na zajištění zdravého fyzického prostředí, pozitivní interakce mezi vedoucím a dítětem a náplní tábora. Vždy dodržujeme správný poměr přátelského vztahu mezi vedoucím a dítětem. Vedoucí jsou pozorní, ostražití se věnovat  potřebám dětí. Všichni vedoucí absolvují přísné zkoušky, abychom zajistili nejlepší možný tým, který bude podporovat vaše dítě.

Jak vycházíte vstříc dětem s potravinovými alergiemi?

Zajišťujeme zdravé stravování. Po předchozí domluvě s rodiči můžeme dětem s dietologickým omezením zajistit speciální stravu/oběd. V případě, že nebudeme schopni tuto stravu adekvátně zajistit, dítě si nosí svůj oběd/vhodnou stravu.

Co když se moje dítě zraní?

Pokud je dítě zraněno, vedoucí certifikovaní v oblasti První pomoci a  všichni ostatní zaměstnanci tábora učiní veškeré kroky nezbytné k poskytnutí péče a/nebo přivolání záchranné lékařské péče.

 • PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČASTÉ DOTAZY | FAQ
PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČASTÉ DOTAZY | FAQ
 • Covid-19
 • Formuláře
 • Obchodní podmínky

Zdraví a pohoda dětí je naší prioritou. Děláme vše pro to, abychom pro všechny vytvořili příjemné, čisté a bezpečné prostředí. Řídíme se Vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 106/2001 Sb. o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti ve znění vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 148/2004.

Co o nás řekly děti, i rodiče a babičky

RECENZE


TV reportáž

Klikněte

Už teď se můj syn těší zase na příměšťák. Loni byl na příměšťáku podruhé a byl nadšený. Líbil se mu celý týden. Za mě musím pochválit organizaci a pestrý program. Děkujeme! Kateřina Hausmannová + Honzík


Kateřina Hausmannová

Praha

Dobrý den,

nedá mi to a musím vám napsat o tom co mi moje děti Violka a Jonášek povídaly o absolvování příměšťáku, zkrátka a dobře byly nadšeni, a to zejména proto, že Radek a Terka jsou údajně ti nejlepší lidé pod sluncem. Ještě jednou děkuji, děláte svojí práci zodpovědně a já si toho vážím. s pozdravem a úctou M. Z.

M. Z.

Praha

Vážená paní Svobodová,

moje vnučka byla v měsíci srpnu na příměstském táboře s panem vedoucím Radkem a moc se jí na táboře líbilo, byla úplně nadšená, stále mluví o Radkovi, tak jsem ho chtěla moc pochválit. Panu vedoucímu jsem osobně zavolala a moc se těšíme na příští rok, určitě pojedeme zase, moc děkuji za organizování takových táborů, hezký den přeje babička Ludmila

Ludmila

Praha

TV REPORTÁŽ

TV reportáž

Klikněte


TV NOVA 2020

TV reportáž

Klikněte


TV PRAHA 2019


REZERVUJTE MÍSTO DÍTĚTI VČAS,
MÍSTA SE PLNÍ!

01234567890012345678900123456789001234567890

PŘÍMĚŠŤÁK V MÉDIÍCH

AKČNÍ A ORIGINÁLNÍ příměstské tábory v TV NOVA a TV PRAHA. Podívejte se, co o nás řekly děti a rodiče 🙂

TV NOVA

Televizní reportáž | klikněte

TV PRAHA | klikněte

Televizní reportáž

TV reportáž | klikněte

TV reportáž


TV NOVA 2020 | Klikněte na obrázek

TV reportáž | klikněte

TV reportáž


TV PRAHA 2019 | Klikněte na obrázek
VŠE CO POTŘEBUJETE VĚDĚT

INFORMACE
PROGRAM & KALENDÁŘ & LOKALITY

– oblíbený CITY CAMP v novém pro děti od 6 do 13 let
– MINI CAMP pro děti od 3 do 6 let
– sportovní PARKOUR CAMP od 7 do 13 let
a populární App CAMP, kde nebude chybět fotografování, natáčení a seznámení se se sítěmi a známými youtubery nebo influencery pro děti od 10 do 13-ti let.CENY & SLEVY $ PŘÍSPĚVKY

Přihlašte dítě/děti ještě dnes a ušetřete za příměstský tábor!

100 Kč sourozenecká sleva
100 Kč | dítě za doporučení kamaráda nebo kamarádky. Podmínkou je zaplacený tábor.
100 Kč sleva za každý další turnus
PŘIHLÁŠKA

V případě vládního nařízení o nekonání příměstského tábora vracíme 100% zpět.
VEDOUCÍ & BEZPEČNOST & PŘEDPISY

Program připravují a následně jsou vedoucími/instruktory zkušení a odborně vyškolení studenti nebo absolventi Střední pedagogické školy, Pedagogické fakulty nebo Fakulty tělesné výchovy a sportu/sportovní a volnočasoví pedagogové s kvalifikací dosažitelné certifikátem MŠMT…CO S SEBOU & POTVRZENÍ & FORMULÁŘE

Podle ministerstva zdravotnictví ČR musí mít všichni účastníci před začátkem letního příměstského tábora vyplněný formulář Potvrzení o bezinfekčnosti…
VÝLETY & JÍDELNÍČEK

Na každou středu jsme naplánovali výlety do zábavných parků, např. 27. 07. 2022 do Freex Laser Jumping arény v 9D!
Každý pátek na koupališti dopoledne proběhne výcvik plavání.
TEPLÉ OBĚDY jsou v ceně tábora, dle norem dětského…
APP CAMP


MINI CAMP


0123456789001234567890.012345678900123456789001234567890+

& DĚTÍ

DOPOSUD PŘIHLÁŠENÝCH


0123456789001234567890

VEDOUCÍCH A INSTRUKTORŮ

PŘEVÁŽNĚ Z PEDAGOGICKÉ NEBO FAKULTY TĚLESNÉ VÝCHOVY A SPORTU


01234567890+

MÍSTECH

SI DĚTI VYZVEDÁVÁME


od 01234567890012345678900123456789001234567890

HISTORIE

PRO DĚTI OD 3. DO 14. LET


POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY


10 února, 2022by admin

PICKLEBALL

10 února, 2022by admin

KRIKET

10 února, 2022by admin

SPIKEBALL


Napište nám, odpovíme, hned, jak to bude možné. Děkujeme za dotaz.


 • Covid-19
 • Formuláře
 • Obchodní podmínky

Zdraví a pohoda dětí je naší prioritou. Děláme vše pro to, abychom pro všechny vytvořili příjemné, čisté a bezpečné prostředí. Řídíme se Vyhláškou Ministerstva zdravotnictví č. 106/2001 Sb. o hygienických požadavcích na zotavovací akce pro děti ve znění vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 148/2004.


KONTAKT

PŘÍMĚŠŤÁK
Ječná 39A, 5. patro
120 00. Praha 2 – Nové Město

IČ: 09456465
ID datové schránky: 5343q76


TELEFON

+420 605266094
+420 606093007

EMAIL

Dotazy: primestak@primestak.cz
Přihlášky: prihlasky@primestak.cz

PŘIHLÁŠKA

Získej slevy, merch tiriko nebo kšiltovku, soutěž o telefon SAMSUNG a přihlaš se!