Načítám...

https://primestak.cz/wp-content/uploads/2016/10/IMG_9604-scaled.jpeg
https://primestak.cz/wp-content/uploads/2016/10/IMG_9601-scaled.jpeg
https://primestak.cz/wp-content/uploads/2016/10/IMG_9620-scaled.jpeg
https://primestak.cz/wp-content/uploads/2020/07/IMG_9600-scaled.jpeg

Kouzlení v Bradavicích 2020

Title:

Description:

Kouzlení v Bradavicích 2020

Harry Potter - Kouzlení v Bradavicích
Co děti opravdu zažijí?

Reálně se budou muset dostat z ÚNIKOVÉ místnosti Bradavic – školy čar a kouzel!Dále na Mistrovství světa po napínavém zápasu ve famfrpálu na děti zaútočí přívrženci lorda Voldemorta a vykouzlí na nebi

Znamení z.. Víte jaké?

Jakmile dorazíme do Bradavic, uspořádáme ojedinělou soutěž “Tří kouzelníků”, které se můžou nakonec zúčastnit pouze děti starší ….  Ale až na vyjímku…Jakou?

Představí se i nový učitel proti černé magii a naučí Tě kouzlit. Víte, jak se jmenuje?

Do očarovaného poháru budou všechny děti vhazovat svá jména a vylosují se 4 šampioni, kteří si vyberou své týmy a hned budou plnit svůj první úkol. Tím je souboj s drakem, jemuž se má sebrat jeho zlaté vejce.

V dalším úkolu musí zachránit každý soutěžící (na koupališti) svého kamaráda, pro Harryho je to Ron. Pomůže i skřítek Dobby. Poté následuje řada událostí, mimo jiné i vánoční ples (diskotéka), objevení a následné zmizení pohřešovaného pana Skrka.

Třetí úkol se bude odehrávat v bludišti, ve kterém mají šampioni přes různé překážky najít pohár, který Harry uchopí s Cedrikem Diggorem naráz. Náhle však zjišťují, že pohár někdo okouzlil a stalo se z něj přenašedlo, které je oba dopravilo na hřbitov, kde se objevuje Červíček (Peter Pettigrew). Ten nejprve použije smrtící kletbu na Cedrika, Harryho odvleče a přiváže k jednomu hrobu. Náhle se Červíčkovi v náruči objeví tvor, který se proměňuje, získává sílu a stává se z něj skutečný lord Voldemort.

Harry se s ním nakonec utkává v souboji, ale díky pomoci duchů svých rodičů a kamarádů, se i s tělem Cedrika dostává zpět do Bradavic. Tam si ho zdrceného bere do své pracovny Moody a přiznává se mu, že není pravý Moody, ale syn pana Skrka, který je služebníkem lorda Voldemorta.

Naštěstí Brumbál rázně zakročí…

V pátek se děti rozloučí se svými kamarády, oslavíme na koupališti vítězství, děti obdrží ocenění a dárek. A děti se vrací zpět ke svým mudlovským příbuzným/rodičům na další týden prázdnin nebo se s námi ponoří do dalšího dobrodružství?

Lakolita
Praha
Rok
2020
Příměstský tábor
City Camp