Načítám...


KOORDINÁTOR PŘÍMĚSTSKÝCH TÁBORŮ

MONIKA SVOBODOVÁ

Koordinátorka příměstských táborů


Jaká jsou kritéria na vedoucí/instruktory a jaký druh školení absolvují?

Zaměstnáváme zralé a schopné zaměstnance pro práci v našich táborech. Spoléháme na to, že každý z nich bude vzorem pro naše táborníky a že je naučí základním hodnotám – respektu, odpovědnosti, poctivosti a péči.

Všichni zaměstnanci tábora jsou pečlivě prověřování a vybíráni na základě:

  • Zkušenosti, dovednosti a schopnosti
  • Certifikace a vzdělání
  • Charakteru
  • Nadšení
  • Lásky k práci s dětmi

Program připravují a následně jsou vedoucími/instruktory zkušení a odborně vyškolení studenti nebo absolventi Střední pedagogické školy, Pedagogické fakulty nebo Fakulty tělesné výchovy a sportu/sportovní a volnočasoví pedagogové s kvalifikací dosažitelné certifikátem MŠMT | VDD – vedoucí dětského kolektivu | ZZA – zdravotní zotavovací akce.Laskavý a přátelský přístup


Profesionální a kvalifikovaní vedoucí a instruktoři

Co když se moje dítě zraní?

Pokud je dítě zraněno, personál certifikovaný v oblasti První pomoci a  všichni ostatní zaměstnanci tábora učiní veškeré kroky nezbytné k poskytnutí péče a/nebo přivolání záchranné lékařské péče.

Jak bezpečné jsou příměstské tábory Příměšťák?

Všichni vedoucí a instruktoři se účastní povinného a komplexního předtáborového školícího programu, který pokrývá všechny požadavky kladené na pozici vedoucí, instruktor nebo zdravotní dozor..

O školeních první pomoci a bezpečnosti, kterých se naši zaměstnanci účastní, se vede protokol.. Obsahem školení je nauka první pomoci, reakce na mimořádné události,, řízení rizik, principy pozitivního rozvoje mládeže, táborové standardy Příměšťáku, sociální emocionální učení, táborové hry a písně, náplň a programy táborů.


Společnost má uzavřenou Pojistnou smlouvu pro případ újmy na zdraví dítěte či majetku. Úrazové pojištění si rodiče sjednávají sami. Naše společnost neřešila doposud žádnou pojistnou událost.

Jak vycházíte vstříc dětem s potravinovými alergiemi?

Zajišťujeme zdravé stravování. Po předchozí domluvě s rodiči můžeme dětem s dietologickým omezením zajistit speciální stravu/oběd. V případě, že nebudeme schopni tuto stravu adekvátně zajistit, dítě si nosí svůj oběd/vhodnou stravu.POSLEDNÍ PŘÍSPĚVKY


10 února, 2022by admin

PICKLEBALL

10 února, 2022by admin

KRIKET

10 února, 2022by admin

SPIKEBALL


AKČNÍ A SPORTOVNÍ

CITY CAMP

AKCE 2750 Kč do 15. 2. 2022
4. 7. – 26. 8. 2022

6 – 14 let

SOUTĚŽ O TELEFON SAMSUNG!

SPORTOVNÍ A POHYBOVÉ HRY z USA & VIRTUÁLNÍ REALITA & 2 VÝLETY & FREEX JUMPING ARÉNA 9D & EXKLUZIVNÍ ÚNIKOVÁ HRA „HARRY POTTER“ & LANOVÝ PARK & KOUPALIŠTĚ +  MERCH TRIKO nebo KŠILTOVKA | Diplomy, odměny


VÍCE


POHÁDKOVĚ DOBRODRUŽNÝ

MINI CAMP

2750 Kč

3 -6 let

HURÁ za do Džungle! Staň se Indiánem nebo Indiánkou! S piráty hledáme poklad! Uvidíte dinosauří ostrov,  ale taky Unicorny a Elfy. S Harry Potterem budeme kouzlit.  Dobrodružství tě nemine!


Připravujeme


MULTIMÉDIA, TIKTOK, INSTAGRAM

APP CAMP

4150 Kč

10 – 15 let

Chceš umět natočit, sestříhat úžasná videa, filmy nebo udělat skvělou fotku na Instagram, TIktok, Youtube? Nebudou chybět ani známí Youtubeři, Influenceři. Tak neváhej a staň se hvězdou!


Připravujeme


SPORTOVNÍ SREET

PARKOUR CAMP

3900 Kč

7 – 13 let

Víš co jsou flipy? Pod dohledem parkuristů se naučíš bezpečně zdolávat překážky,  flipy a překonávat sám sebe. Budeš hrdý na to, co se dokážeš!


Připravujeme